CISOWIANKA WODA MINERALNA – PERLAGE ORAZ CLASSIQUE TERAZ W SZKLANEJ BUTELCE

Woda w szklanych butelkach nieustannie zyskuje na popularności. To najbardziej gorący trend wśród miłośników ekologii i zdrowego odżywiania. Z kolei Cisowianka to jedna z najbardziej pożądanych polskich wód mineralnych w kraju. Nic zatem dziwnego, że jej producent Grupa Nałęczów Zdrój, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów. Cisowianka rozszerza swoją ofertę o produkty w nowych eleganckich i bardzo zmysłowo zaprojektowanych szklanych butelkach.

 Woda Cisowianka Perlage będzie dostępna w butelce w kolorze jasno niebieskim o pojemności 300 ml i 700 ml, natomiast Woda Cisowianka Niegazowana Classique zamknięta została w butelce w kolorze zielonym. Dzięki temu, że woda rozlana została do gustownych, wykonanych z dbałością o każdy szczegół, butelek  Woda Cisowianka Perlage oraz Woda Cisowianka Classique świetnie prezentuje się na każdym stole  – i na kameralnym rodzinnym obiedzie i na oficjalnych spotkaniach z wielkimi osobowościami tego świata.

Perlage jest nie tylko jest pyszna, z delikatnymi bąbelkami przypominającymi szampana ale także neutralna w smaku co podkreśla naturalny smak potraw.

Classique to klasyka smaku wody mineralnej. Średnozmineralizowana, odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Szczególnie polecana osobom ceniącym sobie wykwintność posiłku. Podobnie jak Perlage bardzo dobrze komponuje się w większością potraw i win.

Jako naturalna woda mineralna wysokiej jakość, pięknie opakowana a przy tym w dostępnej cenie, wymyka się klasycznym podziałom. Jest to naturalna woda mineralna, która jakością nie odbiega od najlepszych światowych wód z górnej półki natomiast jej cena jest bardzo przystępna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *