WODA CISOWIANKA

Cisowianka naturalna woda mineralna w eleganckich butelkach to średniozmineralizowana woda rekomendowana zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Błyskawiczna dostawa do domu, biura czy instytucji! W sprzedaży oferujemy:

CISOWIANKA NIEGAZOWANA CLASSIQUE naturalna mineralna woda mniegazowana, średniozmineralizowana, polecana dla diety ubogiej w sód jest wydobywana z ujęcia CISOWIANKA w Drzewcach k.Nałęczowa

CISOWIANKA PERLAGE naturalna woda mineralna musująca, wysokonasycona dwutlenkiem węgla pochodzenia naturalnego (bez dodatku CO2 na powierzchni), która musuje podobnie jak Szampan. Jest średniozmineralizowana i niskosodowa.

Początki Cisowianki

Cisowianka to znana i lubiana naturalna woda mineralna, która gości w naszych domach już od wielu lat. Nie jest również zaskoczeniem, że,coraz więcej Polaków wybiera właśnie tę wodę, która jednocześnie przebojem zdobywa zagraniczne rynki. Ze złóż wodonośnych została wydobyta po raz pierwszy w 1979 roku, natomiast jej nazwa została zainspirowana jednym z największych dzieł polskiej literatury: otóż pochodzi od wymyślonego oraz opisanego przez Stefana Żeromskiego w “Ludziach bezdomnych” uzdrowiska “Cisy”.

Ta naturalna woda, początkowo rozprowadzana tylko na Lubelszczyźnie, szybko znalazła uznanie również na Śląsku, a w XXI wieku na terenie całej Polski. Ponadto jej najbardziej szlachetne i eleganckie wydanie, czyli Cisowianka Perlage, prezentuje nasz kraj również na zagranicznych rynkach. Jeżeli przyjrzeć się ofercie firmy, widocznym jest, że mamy do czynienia z produktami skrojonymi na każdą okazję. W zależności od potrzeb możemy zamówić np. elegancką wodę w szklanej butelce bądź dedykowaną do aktywności sportowej w wodę w butelkach typu sport.

Walory zdrowotne

Jednym z ważniejszych atutów tej wody są jej walory zdrowotne – niskosodowa Cisowianka jest idealnym uzupełnienie dla naszej diety. Lekarze oraz dietetycy ostrzegają: nadmiar sodu może zaszkodzić, a mianowicie podnieść ciśnienie krwi oraz powodować zatrzymywanie wody w organizmie! Na szczęście, dzięki temu, że zawartość sodu nie przekracza w Cisowiance 11mg/l możemy w ten sposób ograniczyć jego ilość. Ponadto woda ta posiada właściwe proporcje magnezu oraz wapnia, jest więc idealnym uzupełnieniem oraz dodatkiem dla każdej zdrowej diety, szczególnie kiedy żyjemy w biegu i nie zawsze jesteśmy w stanie przestrzegać zasad właściwego odżywiania. Cisowianka jako naturalna woda mineralna, polecana jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Woda Cisowianka Niegazowana i Perlage (musująca)  

Musującą Perlage  oraz Niegazowaną Classique, które są sprzedawane w eleganckich butelkach można zamówić bezpośrednio do domu bądź biura. Nie trzeba również martwić się czasem dostawy – produkty dowożone są błyskawicznie i profesjonalne. W sprzedaży oferujemy na chwilę obecną dwie wersje każdej z nich – butelka o pojemności 300 ml oraz 700 ml.

Sama woda wydobywana jest z ujęcia CISOWIANKA w Drzewcach k.Nałęczowa – źródła znajdującego się ponad 100 metrów pod ziemią.

Perlage woda mineralna co to znaczy?

Woda ta stanowi swoistą granicę pomiędzy wodą gazowaną a taką, która jest pozbawiona przyjemnie muskających podniebienie bąbelków. To jedyna w swoim rodzaju woda mineralna musująca, która dostarcza nam wrażeń podobnych do tych, które nam towarzyszą podczas picia oryginalnego szampana, jednocześnie nie wypełniając żołądka i nie uderzając w nos. Unikalne właściwości tej wody otwierają przed każdym gospodarzem zupełnie nowe możliwości, bowiem Cisowianka Perlage idealnie komponuje się ze wszystkimi potrawami i nadaje się zarówno do serwowania w gronie kameralnym, jak i na dużym, uroczystym przyjęciu. Jest to naturalna średniozmineralizowana woda mineralna musująca, wysokonasycona dwutlenkiem węgla pochodzenia naturalnego z użyciem metody Perlage (bez dodatku CO2 na powierzchni).

To pierwsza polska woda, której bąbelki, dzięki zastosowaniu metody PERLAGE,przypominają te w winach musujących. Są bardzo drobne, co sprawia, że ma wyjątkowy smak i jest po prostu pyszna.” – Robert Makłowicz.

Cisowianka Classique to natomiast naturalna woda mineralna niegazowana, średniozmineralizowana. Idealna alternatywa dla osób, które nie przepadają za wodą z bąbelkami bądź też nie mogą takowej spożywać. Jest też z tego względu bardziej uniwersalna, dzięki czemu pasuje na każdą okazję.

Szklana i elegancka butelka stanowi ogromną zaletę tej wody. Podany w ten sposób napój wygląda apetyczniej i sprawia o wiele lepsze wrażenie niż opakowanie PET. W ten sposób można elegancko przyjąć gości podczas spotkania biznesowego czy też podkreślić uroczystość okazji, np. serwując Cisowiankę w takiej formie podczas wesela.

Woda od zawsze łączy ludzi i stanowi nieodzowny element zasad savoir-vivre – żadne spotkanie nie może się przecież odbyć bez tego prostego, acz niezwykłego i niezbędnego nam napoju. Ponadto szkło jest o wiele bardziej ekologiczne – nie szkodzi środowisku i nie wchodzi w reakcję z zawartą w nim cieczą, tak jak to ma miejsce w przypadku butelek plastikowych.