Woda Kinga Pienińska

Kinga Pienińska jest najwyższej jakości wodą mineralną premium, czerpaną wprost ze źródła bijącego w Pienińskim Parku Narodowym. Pieniny znane są w całej Europie, jako jedne z najczystszych gór kontynentu.

Pieniny to nie tylko spływ Dunajcem, bujna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki. To przede wszystkim unikalna struktura geologiczna tych gór. Często występuje tu pionowy układ warstw, działający jak naturalny filtr dla przepływających przez nie złóż wód mineralnych, źródlanych i leczniczych. To z tego dobrodziejstwa natury korzysta właśnie woda Kinga Pienińska,

Unikalna struktura skał w tym obszarze, pozwala wodzie zachować swoje niezwykłe właściwości, będące wynikiem idealnego bilansu zawartych w niej minerałów.

Kinga pienińska szklana butelka i Anna LewandowskaWoda Kinga Pienińska jest przeznaczona dla każdego bez względu na stan zdrowia czy wiek. Wynika to m.in. z niskiej zawartości sodu, średniej mineralizacji i zrównoważonego składu magnezu, potasu i wapnia. Z tego powodu nadaje się doskonale do codziennego picia bez ograniczeń ilościowych. Niezwykle czysta, pozyskiwana wprost ze źródła Kinga Pienińska cechuje się niezrównanym, naturalnym i wyrazistym smakiem, przywodzącym na myśl same góry.

Jakość wody gwarantowana jest przez samą naturę, ponieważ woda przed zabutelkowaniem nie jest ona poddawana żadnej obróbce chemicznej, która mogłaby zmienić jej właściwości zdrowotne.

Jej pozytywny wpływ na organizm wynika z wyjątkowego miejsca, w którym znajduje się źródło, które daje uczucie świeżości i orzeźwienia dla ciała i umysłu.

Naturalna woda mineralna jest przyjazna dla organizmu i wspomaga procesy zachodzące w ludzkim ciele, zapewniając niezbędną dla poprawnego funkcjonowania ilość elektrolitów. Kinga Pienińska doskonale radzi sobie z usuwaniem toksyn z organizmu, dzięki czemu czujemy się dużo lepiej na co dzień.

Jest to produkt polski, którego jakość została potwierdzona wieloma certyfikatami i odznaczeniami. Potwierdzeniem jest odznaczenie The Best in Poland oraz Superior Taste Award 2019. Woda była odznaczana wielokrotnie za swój smak i jakość – nie tylko na rynku polskim, ale również zagranicznym.

Nagroda Superior Taste Award to prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez International Taste & Quality Institute (Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości) w Brukseli. W jury zasiadają niezależni i uznani w branży Szefowie Kuchni oraz Sommelierzy.

Kingę Pienińską warto również pić z innej przyczyny – przeznacza ona 5 procent ze sprzedaży w na pomoc szpitalom dziecięcym w Polsce.